SOOV NÄHA, SOOV KOGEDA


 

 


Astronoomilise kalendri järgi on suve veel järgi umbes nädal. Tegelikkuses oleme me kõik otsaga juba sügises. Suvine rahulik olemine on möödanik ning töö- ja kooli rutiinne rütm on oma võimu taastamas. Veel oleme hetkes, kus valget aega on ööpäevas pisut enam kui loojangujärgset pimedust.
Ma sain suvel üsna palju looduses viibida. Ratta ja jalgsi matkad viisid mu põnevatesse kohtadesse, kus ma varem viibinud ei olnud. Muidugi oli mul kaasas kaamera ning jäädvustasin loodust oma silma läbi. Paljud pildidi neist jäävadki minu pildisahtlisse, sest sinna nad mõeldud olidki. Mul on hea sealt nüüd hiljem vaadata ja meenutada, milline koht üldse tagasiminemist väärib ning oma õiget hetke ootab.
Viljapõldude aeg on selleks aastaks möödas. Liikuda tuleb uutele jahimaadele. Mitmeid kohti, mis mul meelel on just sügise ootuses. Leian, et igal kohal on oma aeg. Kuigi jah, lihtsalt sügisene värvimuutus looduses ei taga veel suurepärast pilti. Et see hetk tuleks oleks vaja veel miskit lisaks. Miski, mis looks atmosfääri ja tavatu olukorra. Väga hästi sobiks selleks udu või härmatis. Suurepärane valgus oleks veel kirsiks tordil. Oma mõtetes on see pilt mul valmis mõeldud :) Ilmad muutuvad nüüd järsku jahedamaks ning öökülmadki on reaalselt käega katsutavad. Looduses on muutuste aeg ning need muutused võivad olla väga kiired. Püüame neid kauneid hetki siis vääriliselt jäädvustada.
Tule vaata rohkem pilte minu FB Fotolehel ja hakka ka lehe sõbraks

FB FOTOLEHT 

 

Popular posts from this blog

SAAMATA JÄÄNUD PILDI LUGU

KAKS NÄDALAT PILVITUT TAEVAST VS. TUGEV MÕÕN MERE ÄÄRES

SÜGISENE ABISKO